Super DESKA: Airwheel M3

Airwheel M3

Elektryczna deskorolka w sam raz dla Ciebie

M3 to urządzenie dla każdego, które rozbudza wyobraźnie i wywołuje uśmiech na twarzy. Podczas projektowania modelu M3 skoncentrowano się na solidnym wykonaniu z wytrzymałych podzespołów, abyś mógł cieszyć się z serfowania po ziemi zawsze i w każdych warunkach.

Bezkonkurencyjna wydajność i potencjał

Przednie i tylnie koła zostały wykonane z materiału TPU tłumiącego drgania by umożliwić płynną jazdę. Nawet w przypadku, gdy jeden moduł ulegnie awarii cały system może pracować normalnie i efektywnie, ponieważ pracują one niezależnie. To sprawia, że podczas podróży nie będziesz musiał się zatrzymywać.

Wygodne sterowanie

Możesz ruszyć i zatrzymać się, gdzie tylko chcesz. Poruszaj się sprawnie i bezpiecznie. Opony firmy CST cechują się dobrym odprowadzaniem wody, co sprawia, że dobrze trzymają się drogi.

Surfowanie na lądzie

Silnik magnetycznej lewitacji przynosi mocniejsze moc wyjściową z prędkością 20 mil na godzinę i ponad 30 ° stopnia wspinaczkowe

Zaprojektowana dla każdego

Świetny desing połączony z funkcjonalnością, jakością oraz lekką wagą sprawia, że urządzenie ma bardzo praktyczne zastosowania.

Nowa technologia - lepsze osiągi

Airwheel M3 został wyposażony w podzespoły takie jak Akumulator Sony o pojemności 164 Wh. Moc to pozwala rozpędzić deskę do 20km/h

Airwheel M3

Max. Prędkość 20 km/h
Zasięg 20 km
Limit Obciążenia 100 Kg
Akumulator 81.4Wh / 162.8Wh
Czas Ładowania 81.4Wh: ok 60min 162.8Wh: ok 120min
Waga 11,55 kg
Średnica opony 4,5" mm
Wymiary: 790 / 369 / 198 mm
Temperatura pracy -10°C ~ 40°C
   
Zawartość Airwheel M3, ładowarka, instrukcja obsługi, dokumenty sprzedaży,
Certyfikaty CE, UN38.3, ROHS, MSDS

Sterowanie

M3 to zwyczajna deskorolka poszerzona o zdalną opcję jazdy. Sterowanie jednostki zawarte zostało pod deską. Sterowanie odbywa się pilotem trzymanym w ręce i umożliwia jazdę do przodu, oraz hamowanie. Zasięg bezprzewodowego pilota wynosi 10m.

Zabawa oraz praktyczne zastosowanie

azda Airwheel'em M3 to nic skomplikowanego. Nauka jazdy zajmuje krótki czas, umożliwiając w szybki sposób codzienne przemieszczanie się. Niska waga sprawia, że deskę można zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko będzie to konieczne.

Airwheel App

Airwheel umożliwił sparowanie deskorolki z urządzeniem mobilnym poprzez specjalną aplikacje. Umożliwia to śledzenie swojej lokalizacji, prędkości jazdy czy stanu baterii.

Dane kontaktowe

  • SuperKolo.pl - Nowoczesne Pojazdy Elektryczne
  • e-mail: info@superkolo.pl
  • tel. 535 333 690

Społeczność