Super KÓŁKO: Airwheel X3

Airwheel X3

Witamy w Przyszłości

Airwheel jest najnowocześniejszym środkiem transportu dostępnym dla każdego. Łączy w sobie elegancki design, praktyczność,zaawansowane technologie oraz system żyroskopowy.
Użytkownik może sterować urządzeniem, przyspieszać, zwalniać i zatrzymywać sie poprzez jedynie odpowiedni balans ciała.Podobnie jak w jeździe na rowerze, użytkownik utrzymuje równowagę poprzez delikatne boczne ruchy tułowia.

Lżejszy, Mniejszy i Poręczniejszy

Airwheel z zasady ma być przyjazny środowisku. Zasilany energią elektryczną przez bardzo wydajną baterię Airwheel staje się twoją przyjemniejszą i ekologiczniejszą alternatywą dla dojazdów do pracy czy szkoły.

Oryginalna Japońska Bateria
130 Wh / 170 Wh

Airwheel jest zaprojektowany, aby przy możliwie najmniejszych rozmiarach zmieścić możliwie najwydajniejszą baterię. Zainstalowana 130Wh bateria oraz odpowiednio zoptymalizowany na oszczędność komputer sterujący pozwoliły na uzyskanie znakomitego zasięgu urządzenia.

Nowoczesny - Dynamiczny - Ekologiczny Design

Zaprojektowany i zbudowany z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

18km/h

Maksymalna Prędkość

120kg

Limit Obciążenia

90min

Czas Ładowania

Składany Pedał Wykonany z Aluminium Lotniczego

Wytrzymały, dopasowany do stopy, wygodny, ułatwiający jazdę

Szybka Ładowarka

Ładowanie Baterii

130Wh: 90min

170Wh: 120min

Max. Prędkość 18km/h
Zasięg 18-23km
Pokonywane Wzniesienia 15° ( przy wadze użytkownika 60kg do 18° )
Bateria 130Wh / 170Wh / Litowa
Temperatura Pracy -10°C ~ 40°C (optymalna 20°~30°C)
Limit Obciążenia 120Kg
Napięcie Ładowarki AC 220V 50-60Hz
Czas Ładowania 130Wh: 90 min (80% w 60 min)
170Wh: 120min (80% w 90 min)
Wymiary 450*395*160mm
Wysokość Pedału 115mm
Wielkość Opony Ф360 mm
Masa Własna 9.8kg
   
Standardowo Ładowarka, Pas Treningowy, Złącze Pompki
Opcjonalnie Plecak, Światło LED, Miernik Ciśnienia

Kontrola Przechyłu

Kiedy Airwheel przechyli się bocznie o ponad 45° silnik zostanie automatycznie wyłączony aby zapobiedc wkręceniu palcy lub garderoby w obracające się koło.

Kontrola Prędkości

Ze względów bezpieczeństwa Airwheel posiada ograniczenie prędkości do 18km/h. Kiedy prędkość przekroczy 12km/h front pedałów zacznie sygnalizować wysoką prędkość przez stopniowe unoszenie się aż do momentu przekroczenia 16km/h, wtedy pedały będą uniesione o 10° w stosunku do podłoża.

Ostrzeżenie Przed Rozładowaniem

Kiedy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 15% wszystkie cztery diody LED zaczną migać oraz włączy się brzęczyk. Urządzenie będzie się starało zwolnić lub w razie potrzeby całkowicie zatrzymać aby uniknąć pełnego rozładowania podczas jazdy.

Ochrona

Każdy Airwheel zakupiony od oficjalnego dystrybutora posiada unikalny kod zabezpieczający, który w przypadku utraty urządzenia pozwala na szybkie ustalenie jego właściciela. Poprawność kodu z danymi właściciela jest też wymagana przy uzyskaniu usług serwisowych. W przypadku niezgodności urządzenie zostanie zatrzymane a właściciel powiadomiony o zaistniałym fakcie.

Dane kontaktowe

  • SuperKolo.pl - Nowoczesne Pojazdy Elektryczne
  • e-mail: info@superkolo.pl
  • tel. 535 333 690

Społeczność