Super KÓŁKO: Airwheel Q5

Airwheel Q5

Airwheel Q5 pierwszy samo balansujący skuter bez wątpienia znajdzie uznanie w oczach osób ceniących zarówno jakość jak i nieprzeciętną estetykę.

Wygląd ma znaczenie

Lepsza stabilność

Q5 wyposażony w dwa koła, które gwarantują lepszą stabilność, dzięki czemu utrzymanie równowagi nie stanowi problemu.

Wyposażony w oryginalną baterię Li-ion Sony

Bateria zaprojektowana na numerous cykli ładowania. Ładując nawet codziennie nie musisz się martwić o jej wymianę nawet przez 5 lat. Ciesz się jazdą bez żadnych zmartwień.

Model z wbudowanymi światłami LED

Model Q5 jest idealny do jazdy w nocy ze względu na dodatkowe światła umieszczone z przodu i z tyłu pojazdu, dzięki którym jest widoczny po zmroku.

Nowoczesny Design

Airwheel Q5 zrobi wrażenie również na tych, który cenią sobie nie tylko jakość, kompaktowość i funkcjonalność, ale również walory estetyczne.

Ulepszone Zaokrąglone Pedały

Pedały wykonane z wytrzymałego i zarazem lekkiego aluminium lotniczego. Smukłe krawędzie chronią przed przypadkowymi zadrapaniami

Szybkie ładowanie

Czas to pieniądz dlatego ładowarka Q5 pozwala naładować baterię do poziomu 80% już w 80 minut.

Airwheel Q5

Max. Prędkość 18 km/h
Zasięg 18 - 23 km
Max. Nachylenie Wzniesień 25°
Limit Obciążenia 120 Kg
Czas Ładowania 120 min
Wymiary 530 / 373 / 185 mm
Wysokość Pedałów 110 mm
Średnica opony Ф 360 mm
Bateria 170Wh
Optymalna temperatura 20°C ~ 30°C

Kontrola Prędkości

Ograniczenie prędkości do 18km/h. Po przekroczeniu 12km/h przód pedału zaczyna się stopniowo unosić sygnalizując osiągnięcie wysokiej prędkości. Po przekroczeniu 16km/h pedał uniesie się o 10° w stosunku do podłoża.

Kontrola Przechyłu

Kiedy Airwheel przechyli się bocznie o ponad 45° silnik automatycznie zostanie wyłączony zapobiegając wkręceniu palcy lub garderoby w obracające się koło.

Wskaźnik Baterii

Kiedy poziom mocy spadnie poniżej 15% wszystkie cztery diody LED zaczną migać oraz włączy się brzęczyk. Urządzenie będzie starało się zwalniać lub w razie konieczności zatrzymać się aby zapobiec całkowitemu rozładowaniu baterii podczas jazdy.

Ochrona

Każde urządzenie posiada unikalny kod przypisany do jego nabywcy. W razie zgubienia lub kradzieży pozwoli on ustalić właściciela. Zgodność kodu oraz danych właściciela jest warunkiem zakupu części zamiennych czy otrzymania usługi serwisowej. Sam decydujesz czy chcesz bezpłatnie zabezpieczyć swojego Airwheel-a czy nie.

Dane kontaktowe

  • SuperKolo.pl - Nowoczesne Pojazdy Elektryczne
  • e-mail: info@superkolo.pl
  • tel. 535 333 690

Społeczność