Super KÓŁKO: Airwheel Q3

Airwheel Q3

Większa stabilność, bardzo mocny silnik oraz solidna konstrukcja. Bliźniacze koła o średnicy 360mm napędzane są silnikiem o dużej mocy 800W

Najwyższy konfort jazdy

Podwójne koła - większa stabilność

Inteligentne systemy bezpieczeństwa, ulepszony system przyspieszania, większa siła hamowania

Kontrola Przechyłu

Kiedy Airwheel przechyli się bocznie o ponad 45° silnik zostanie automatycznie wyłączony aby zapobiedz wkręceniu palcy lub garderoby w obracające się koło.

Kontrola prędkości

Ze względów bezpieczeństwa Airwheel posiada ograniczenie prędkości do 18km/h. Kiedy prędkość przekroczy 12km/h front pedałów zacznie sygnalizować wysoką prędkość przez stopniowe unoszenie się aż do momentu przekroczenia 16km/h, wtedy pedały będą uniesione o 10° w stosunku do podłoża.

Ostrzeżenie Przed Rozładowaniem

Kiedy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 15% wszystkie cztery diody LED zaczną migać oraz włączy się brzęczyk. Urządzenie będzie się starało zwolnić lub w razie potrzeby całkowicie zatrzymać aby uniknąć pełnego rozładowania podczas jazdy.

Stabilność

Użytkownicy o wiele szybciej potrafią opanować jazdę, ze względu na dwa koła równoległe do siebie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób nie czujących się na siłąch aby zakupić jednokołowe urządzenie.

Pedały z aluminium lotniczego

Wysoka wytrzymałość, optymalna szerokośc, dopasowanie do stopy, wygodna jazda

Najwyższa jakość

Airwheel serii Q to także wysoka jakość oraz zaskakująca technologia, wykorzystująca sterowanie silnikiem za pomocą żyroskopu

Szybkie ładowanie

Czas to pieniądz, dlatego ładowarka Q5 pozwala naładować baterię do poziomu 80% już w 80 minut.

Airwheel Q5

Max. prędkość 18 km/h
Zasięg 18 - 65 km
Pokonywanie wzniesień 25°
Bateria 130Wh / 170Wh / 260Wh / 340Wh litowa
Temperatura pracy -10°C ~ 40°C
Limit obciążenia 120 Kg
Czas ładowania 130Wh:   90 min (80% w 60 min)
170Wh: 120 min (80% w 90 min)
260Wh: 180 min (80% w 120 min)
340Wh: 250 min (80% w 180 min)
Wymiary 518 / 408 / 200 mm
Wysokość pedałów 115 mm
Średnica opony Ф360 mm
Masa własna 13.7 kg
   
Standardowo Ładowarka, Pas Treningowy, Złącze Pompki
Opcjonalnie Plecak, Światło LED, Miernik Ciśnienia

Kontrola Prędkości

Ograniczenie prędkości do 18km/h. Po przekroczeniu 12km/h przód pedału zaczyna się stopniowo unosić sygnalizując osiągnięcie wysokiej prędkości. Po przekroczeniu 16km/h pedał uniesie się o 10° w stosunku do podłoża.

Kontrola Przechyłu

Kiedy Airwheel przechyli się bocznie o ponad 45° silnik automatycznie zostanie wyłączony zapobiegając wkręceniu palcy lub garderoby w obracające się koło.

Wskaźnik Baterii

Kiedy poziom mocy spadnie poniżej 15% wszystkie cztery diody LED zaczną migać oraz włączy się brzęczyk. Urządzenie będzie starało się zwalniać lub w razie konieczności zatrzymać się aby zapobiec całkowitemu rozładowaniu baterii podczas jazdy.

Ochrona

Każde urządzenie posiada unikalny kod przypisany do jego nabywcy. W razie zgubienia lub kradzieży pozwoli on ustalić właściciela. Zgodność kodu oraz danych właściciela jest warunkiem zakupu części zamiennych czy otrzymania usługi serwisowej. Sam decydujesz czy chcesz bezpłatnie zabezpieczyć swojego Airwheel-a czy nie.

Dane kontaktowe

  • SuperKolo.pl - Nowoczesne Pojazdy Elektryczne
  • e-mail: info@superkolo.pl
  • tel. 535 333 690

Społeczność