Super SEGWAY: Airwheel S3

Airwheel S3

Flagowy model firmy Airwheel Technology.

Produkt który wyprzedza konkurencyjne urządzenia nie tylko o wiele bardziej atrakcyjną ceną co swoją funkcjonalnością. Produkty firmy Airwheel mają wyróżniać się dwoma podstawowymi cechami: mobilnością i nowoczesnością

S3 - dostosowany do Twoich potrzeb

Dynamiczny Kształt

Zwracamy uwagę na wielkość i kształt każdego elementu tak aby idealnie współgrał z użytkownikiem, był praktyczny, robił wrażenie oraz dostarczał przyjemność z każdej sekundy jazdy.

S3 - Przyszłość Transportu

Podnieś poprzeczkę swoim doznaniom. Airwheel S3 pobudza wyobraźnie od pierwszego spojrzenia. Kiedy inni tracą godziny i pieniądze stojąc w korkach, Ty bez pszeszkód docierasz do celu ciesząc się życiem ze swoim Airwheel S3.

Najlepsze Materiały - Najwyższa Jakość

Naturalny kauczuk, żel silikonowy i aluminium lotnicze. Wykonany w technologii wysoko ciśnieniowych odlewów magnezowo-aluminiowych

Praktyczny design

Kształt rączki wyprofilowany tak aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia dłoni w przypadku kolizji czołowej.

Inteligentne chipy stabilizujące

Wyposażony w dwa chipy stabilizujące wspierane przez zastosowanie oprogramowania opartego na systemach używanych w lotnictwie, daje gwarancję bezpieczeństwa i stabilnej jazdy.

Airwheel Q3

Max. Prędkość 18 km/h
Zasięg 40 km
Akumulator 540 Wh
Limit Obciążenia 120 Kg
Czas Ładowania 180 min
Waga 22,4 kg
Średnica opony 14" mm
Wymiary: Sz: 613 / Wys: 1280 mm
Temperatura pracy -10°C ~ 40°C
   
Zawartość urządzenie, kierownica, ładowarka, torba, instrukcja obsługi,
komplet śrub i kluczy, 2 piloty
Certyfikaty CE, UN38.3, ROHS, MSDS

Kontrola przechyłu

Kiedy Airwheel przechyli się bocznie o ponad 45° silnik zostanie automatycznie wyłączony aby zapobiedz wkręceniu palcy lub garderoby w obracające się koło.

Kontrola prędkości

Ze względów bezpieczeństwa Airwheel posiada ograniczenie prędkości do 18km/h. Kiedy prędkość przekroczy 12km/h front pedałów zacznie sygnalizować wysoką prędkość przez stopniowe unoszenie się aż do momentu przekroczenia 16km/h, wtedy pedały będą uniesione o 10° w stosunku do podłoża.

Ostrzeżenie przed rozładowaniem

Kiedy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 15% wszystkie cztery diody LED zaczną migać oraz włączy się brzęczyk. Urządzenie będzie się starało zwolnić lub w razie potrzeby całkowicie zatrzymać aby uniknąć pełnego rozładowania podczas jazdy.

Ochrona

Każdy Airwheel zakupiony od oficjalnego dystrybutora posiada unikalny kod zabezpieczający, który w przypadku utraty urządzenia pozwala na szybkie ustalenie jego właściciela. Poprawność kodu z danymi właściciela jest też wymagana przy uzyskaniu usług serwisowych. W przypadku niezgodności urządzenie zostanie zatrzymane a właściciel powiadomiony o zaistniałym fakcie.

Dane kontaktowe

  • SuperKolo.pl - Nowoczesne Pojazdy Elektryczne
  • e-mail: info@superkolo.pl
  • tel. 535 333 690

Społeczność