Super KÓŁKO: Airwheel X8

Airwheel X8

Witamy w Przyszłości

Airwheel jest najnowocześniejszym środkiem transportu dostępnym dla każdego. Łączy w sobie elegancki design, praktyczność, zaawansowane technologie oraz system żyroskopowy.

Obudowa Carbon

Zachwycająca swoim wyglądem obudowa carbon dodaje wyjątkowości Twojemu X8.

Inteligentny Procesor

Wbudowany najwyższej jakości procesor połączony z dopracowanym systemem sterującym opierającym się na rozwiązaniach stosowanych w lotnictwie idealnie utrzymuje równowagę urządzenia, abyś mógł poczuć się całkowicie pewnie podczas jazdy.

Oryginalna Japońska Bateria

Zaprojektowana aby wytrzymać minimum numerous cykli ładowania. Ładując urządzenie nawet codziennie, nie musisz się martwić o jej wymianę przez prawie 5 lat.

Zawsze, Wszędzie, Jak Zechcesz

Goni Cię czas? Z Airwheel X8 nigdy nie spóźnisz się na żadne spotkanie. Dzięki doskonałemu zasięgowi, szybkości oraz niewielkim rozmiarom z X8 nie stracisz czasu na stanie w korkach. Szybko pszesiądziesz się do metra i bez trudu oraz o wiele szybciej i przyjemniej niż zrobił byś to pieszo dojedziesz od stacji do biura. Zawsze zdążysz na czas!

Szybka Ładowarka

Ładowanie Baterii

130Wh: 90min

170Wh: 120min

Max. Prędkość 18km/h
Zasięg 20 km
Bateria 170Wh / Litowa
Temperatura Pracy -10°C ~ 40°C
Limit Obciążenia 120Kg
Czas Ładowania 120 minut (90 minut - 80%)
Wielkość Opony 16"
Masa Własna 11 kg
   
Standardowo Airwheel X8, kółka treningowe, pas treningowy, ładowarka,
instrukcja obsługi, dokumenty sprzedaży
Opcjonalnie Plecak, Światło LED, Miernik Ciśnienia

Bateria Litowa 170 Wh

Gwarantuje pracę urządzenia w zakresie temparatury -10°C do 40°C i zasięg do 20km z czasem ładowania 120 min. Prędkość maksymalna zostaje bez zmian i wynosi 18 km/h

Większe koło

Od poprzednich modeli z serii X, Airwheel X8 wyróżnia większa opona o średnicy 420 mm. Zapewnia to większą stabilność podczas jazdy na śliskim podłożu. Waga wynosząca 11 kg w dalszym ciągu zapewnia komfort przenoszenia urządzenia na niewielkich odcinkach.

Dane kontaktowe

  • SuperKolo.pl - Nowoczesne Pojazdy Elektryczne
  • e-mail: info@superkolo.pl
  • tel. 535 333 690

Społeczność